Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


Parfémy pro všechny.
Parfémy pro všechny.

Dámské parfémy

Podtrhují ženskost a reprezentují osobnost nositelky

Typické jsou především květinové, ovocné, orientální či dřevité tóny

Pánské parfémy

Nadčasová klasika, ale i stylové či svěží vůně

Typické jsou tóny dřevité, aromatické, citrusové, kořeněné, fougeréJak vybrat parfém, aby dokonale ladil s vaší osobností? Nabídka krásných vůní je velká, jak vybrat tu pravou? Poradíme vám, na co se zaměřit, jaké je rozdělení parfémů podle intenzity, abyste přesně věděli, co je toaletní voda nebo co je parfémovaná voda. Rozšíříme váš rozhled a ukážeme, jaké vůně parfémů existují, ale také zda má cenu kupovat podezřele levné parfémy.

Vaše nová voňavka by měla podněcovat vaše smysly a vzbuzovat ve vás příjemné pocity. Měla by se hodit k vaší osobnosti a vašemu temperamentu. S vaší novou vůní byste se prostě měli cítit sebejistě a přitažlivě. Je dobré tedy orientovat se podle ingrediencí, které vyjadřují vaší jedinečnost.

Krásná a vhodně zvolená vůně by měla být součástí každé ženy. Má vyjádřit a podtrhnout její charakter, osobitost, ale i outfit a náladu. Dámské parfémy pochází z rodin květinových, citrusových, svěžích, orientálních, kořeněných nebo dřevitých vůní. Důležité je vědět, že stejný parfém voní na každé ženě trochu jinak, a proto každá žena může být originální. Avizuje, že žena přichází, a připomíná ji, když už odešla.”