Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


Platební podmínky a doprava

 Platební podmínky a způsob dopravy

Dopravci: 

                  Kurýrní služba         90,-Kč

                  Zásilkovna  60,-Kč

Platba:     

                   Dobírka      30,-Kč

                   Platba kartou 0,-kč

                   online platba   0,-kč

                  převod na učet č.2095132143/0800    0,-kč

Zásilkovna – Výběrem této volby budete vyzvání ke zvolení odběrného místa. Cena je 60 Kč do 5 kg. Platbu je možné uskutečnit přes platební bránu PAYS - zdarma*, převodem – zdarma* nebo dobírkou – Zásilkovna za 30 Kč.

 

Kurýrní služba - Balík je doručen na vaši adresu (Parcelshopu - výdejní místo) za cenu 90 Kč . Platbu je možné uskutečnit přes platební bránu PAYS - zdarma*, převodem – zdarma* nebo dobírkou – za 30 Kč.

                

Společně s kupní cenou je povinen zaplatit prodávajícímu také náklady spojené s balením a dodáním zboží ve smluvené výši.

V případě platby v hotovosti či v případě platby na dobírku je kupní cena splatná při převzetí zboží. V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná do pěti dnů od uzavření kupní smlouvy.

Je-li to v obchodním styku obvyklé nebo je-li tak stanoveno obecně závaznými právními předpisy, vystaví prodávající ohledně plateb prováděných na základě kupní smlouvy kupujícímu daňový doklad – fakturu. Prodávající je plátcem daně z přidané hodnoty.